Airgas адаптирует оборудование для производства пищевых продуктов
Середа, 19 Січня 2022 / Розділ Новини
Airgas розробила універсальні технології для харчової промисловості, що допоможе виробникам дотримуватися стандартів харчової санітарії та знизить викид вуглецю. За даними Девіда Джойнера, віце-президента з ринків продуктів харчування та напоїв Airgas, впровадження інновацій підвищить безпеку працівників, рівень автоматизації, стійкість ланцюга поставок тощо.
Bevi представила новое оборудование для усовершенствования воды
Четвер, 13 Січня 2022 / Розділ Новини
Bevi, компанія з виробництва напоїв, яка пропонує набір розумних кулерів для води для комерційних приміщень, запускає свою нову машину Standup 2.0, що дозволяє змішувати смаки, додавати такі покращення, як кофеїн, гаряча вода тощо.
AB InBev и Tilray завершили партнерство по напиткам из конопли
Вівторок, 11 Січня 2022 / Розділ Новини
Світовий гігант пивоваріння AB InBev, відомий зокрема брендами Budweiser і Stella Artois, і провідний виробник марихуани в Канаді за часткою ринку Tilray завершили своє партнерство, про що нью-йоркська компанія з виробництва коноплі визнала в регуляторній заяві 10 січня поточного року.
Нове випробувальне обладнання для тестування алкогольних напоїв
Четвер, 06 Січня 2022 / Розділ Новини
Кімната хроматографічного газоаналізатора (GC) була нещодавно відкрита в Сейшельському бюро стандартів у Провіденсі на східному узбережжі Мае, головного острова.
TOP